Znajdź nas! Dołącz do naszej grupy na nk! Polub nas! Dołącz do naszej grupy na fejsie! Obserwuj nas na instagramie!

Witamy na nieoficjalnym forum gry Skalne Miasteczko / New Rock City. Zapraszamy do rejestracji i odwiedzania nas od czasu do czasu!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z zadaniami "Dźwięki wkoło nas" i "Kurs urody"
Witam, przepraszam że piszę ale ja nie mogę zrobić 3 zadania z dźwięków wokół nas chodzi o harmonijki, proszę o pomoc, dziękuje.
Odpowiedz
(23.04.2016, 17:11)Piotrekkk napisał(a): -->> http://picadilla.freshdesk.com/support/tickets/new <<--
Można pisać po polsku, ważne - podajcie swój ID i portal, na którym gracie.

U mnie jest ten sam problem Smutny
Korzystasz z naszych podpowiedzi? - Dodaj punkt reputacji za pomocny post.
[Obrazek: apM8p2.png]

Odpowiedz
Można jeszcze pisać na tego maila: cm@picadilla.com

Odpowiedz
mam błąd w tym zadaniu nie mogę poprosić o harmonijkę bo mam tylko ixy co zrobić? odświeżałam kilka razy i nic
Odpowiedz
(14.09.2016, 09:35)helena6666 napisał(a): mam błąd w tym zadaniu nie mogę poprosić o harmonijkę bo mam tylko ixy co zrobić? odświeżałam kilka razy i nic

Mam tak samo Smutny
Odpowiedz
dodatkowo nie mogę wejść w schowek a czas leci
Odpowiedz
Ja się tak nie bawię!!
Odpowiedz
(14.09.2016, 09:38)helena6666 napisał(a): dodatkowo nie mogę wejść w schowek a czas leci

Po odświeżeniu gry da się wejść do schowka, ale po wejściu w zadanie już się blokuje.

Odpowiedz
ja mam to samo , napisałam do nich i czekam na odblokowanie
Odpowiedz
Na fejsie dostałam taką odpowiedź:

Cytat:Dziękujemy za wiadomość i zgłoszenie problemu, aktualnie robimy wszyscy co w naszej mocy aby jak najszybciej naprawić powstały błąd. Bardzo przepraszamy i prosimy o chwile cierpliwości.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości