Znajdź nas! Dołącz do naszej grupy na nk! Polub nas! Dołącz do naszej grupy na fejsie! Obserwuj nas na instagramie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
energia, znajomi
Smutek 
hej. mam pytanko odnośnie energii. Gdy mi się skończy, to wyskakuje mi okno, w którym mogę kupić ją za rubiny, ale jest też znaczek "poproś" , którego nie da się go kliknąć... Huh  kilka lat temu jak grałam w tą grę, nie było z tym problemu. nie wiem czy teraz coś się pozmieniało, czy może problem w czymś innym Zdezorientowany 
Druga sprawa to znajomi... poznaję nowych, są widoczni w zakładce przyjaciele, natomiast nie ma ich na dole gry, w miejscu, w którym mogę ich odwiedzać Smutny o co chodzi? ktoś pomoże?
Odpowiedz
Gram od około dwóch lat na nk i "poproś" zawsze miałam nieaktywne. Za to na fb działa. Nie wiem od czego to zależy. Może zgłoś problem bezpośrednio do twórców.

Co do znajomych, na jakim portalu grasz?
Korzystasz z naszych podpowiedzi? - Dodaj punkt reputacji za pomocny post.
[Obrazek: apM8p2.png]

Odpowiedz
(12.04.2017, 18:14)Kasiuchetka napisał(a): Gram od około dwóch lat na nk i "poproś" zawsze miałam nieaktywne. Za to na fb działa. Nie wiem od czego to zależy. Może zgłoś problem bezpośrednio do twórców.

Co do znajomych, na jakim portalu grasz?

Witaj. dziękuję za odzew Oczko Gram na gry.pl.
Odpowiedz
Mamy parę osób z gier, to może coś poradzą Uśmiech
Korzystasz z naszych podpowiedzi? - Dodaj punkt reputacji za pomocny post.
[Obrazek: apM8p2.png]

Odpowiedz
(12.04.2017, 18:19)Kasiuchetka napisał(a): Mamy parę osób z gier, to może coś poradzą Uśmiech

Dziękuję Duży uśmiech
Odpowiedz
Seria pytań:
1) A ilu masz grających w Skalne na tym portalu?
2) czy pierwszego konto na różnych portalach należących do Spilgames zakładałaś na gry.pl?
3) czy dostałaś kiedyś bana na gry.pl?
[Obrazek: tmudUcH.png]
[Obrazek: a51aaTp.png]
Odpowiedz
Nie każdy sąsiad pojawi się w miasteczku. W pasku 'przyjaciół' są wszyscy, których przyjęliśmy do 'przyjaciół, niezależnie od tego, w które gry na portalu gry.pl grają. Czyli jeśli ktoś z 'przyjaciół' gra w qingo bingo, to nie pojawi się w miasteczku.
Odpowiedz
hmmmmmm, ja na grach nie mam możliwości proszenia o energię, mogę zaprosić znajomych, dodać rubiny i wysyłać darmową enę.
ze znajomymi może byc też tak, że mogą być widoczni po pewnym czasie dopiero
Dodaj punkt reputacji za pomocny post Thumbsup
Odpowiedz
(12.04.2017, 20:44)Eryk napisał(a): Nie każdy sąsiad pojawi się w miasteczku. W pasku 'przyjaciół' są wszyscy, których przyjęliśmy do 'przyjaciół, niezależnie od tego, w które gry na portalu gry.pl grają. Czyli jeśli ktoś z 'przyjaciół' gra w qingo bingo, to nie pojawi się w miasteczku.

Chyba nie do końca gram czasem w tą grę i inne z serii qplay i jakoś jestem w miasteczku, poza tym widzę tam też osoby które grają w skalne, więc to nie do końca prawda.

Po prostu chodzi o to żeby dana osoba którą dodajesz do przyjaciół miała tzw. konto w skalnym czyli żeby chociaż raz w nie zagrała (i nie ma znaczenia czy gra dalej w tą, czy inną grę na portalu gry.pl) wtedy będzie widoczna na dole jako sąsiad. Najlepiej dodawać do przyjaciół osoby, które piszą na czacie, który jest na samym dole strony ze skalnym miasteczkiem, masz wtedy pewność, że te osoby grają w skalne.
Odpowiedz
Star,właśnie o to chodzi,jeśli grasz w różne gry qplay ale nie w skalne, to 'znajomi' z qplay nie pojawią się w 'sąsiadach'. Muszą również grać w skalne, żeby się pojawić.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości