Znajdź nas! Dołącz do naszej grupy na nk! Polub nas! Dołącz do naszej grupy na fejsie! Obserwuj nas na instagramie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akcje Fansite - zasady
#1
Zasady:
1. Termin akcji: od 25.04.2017 r. do odwołania.
2. Na naszym forum będziemy wyróżniać ciekawe aktywności (np. przesłanie zdjęcia miasteczka, udział w tworzeniu poradników, udział w "chomikowaniu"). Głos decydujący o przyznaniu wyróżnienia ma administracja forum (osoby z czerwonymi nickami). Wyróżnienie będzie odbywało się średnio raz na tydzień. Dodatkowo użytkownik forum wyróżniony ma możliwość otrzymania bonusu w postaci 15 rubinów lub 50EGB po spełnieniu warunków:
- Aby otrzymać nagrodę na portalu Facebook lub gry.pl, należy poprzez wiadomość prywatną do administracji forum przesłać prawidłowe ID konta w grze (poprzednie ID mamy zapisane) - tu nagrodą jest 15 rubinów,  bonus można otrzymać nie częściej niż raz na 10 wyróżnionych innych osób (uwzględniamy również poprzednie akcje organizowane na forum). Osoba startująca w innych akcjach organizowanych przez inne społeczności graczy może otrzymać bonus pod warunkiem, że nie otrzymała nagród w ciągu miesiąca wstecz w innych akcjach.
- Aby otrzymać nagrodę na portalu nk.pl należy poprzez wiadomość prywatną przesłać do administracji forum link do swojego profilu na nk a potem przyjąć specjalne konto do znajomych - tu nagrodą jest 50EGB przekazane przez opcję "podaruj EGB", bonus można otrzymać nie częściej niż raz na 4 tygodnie.
Rubiny zostały ufundowane przez twórców gry „Skalne Miasteczko”, czyli firmę Picadilla, za co im serdecznie dziękujemy.
4. W sprawach nieuregulowanych głos decydujący ma administracja forum.
5. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany zasad i odwołania akcji bez podania przyczyny i bez uprzedzenia.
[Obrazek: tmudUcH.png]
[Obrazek: a51aaTp.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości