Znajdź nas! Dołącz do naszej grupy na nk! Polub nas! Dołącz do naszej grupy na fejsie! Obserwuj nas na instagramie!

Robisz zadania? Podeślij nam ich zdjęcia w odpowiednim dziale. Z góry wielkie dzięki!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zabawy na czacie forum - zasady
Zasady:
1. Akcja obowiązuje od dnia 8 czerwca 2016 do 25.04.2017.
2. O losowej, nieregularnej porze na czacie naszego forum będą podawane różne wyzwania/pytania/zagadki dla uczestników czatu. W zabawie mogą uczestniczyć jedynie zarejestrowanie użytkownicy forum.
3. Nagrodą dla zwycięzcy danego zadania będzie 15 rubinów (facebook/gry.pl) lub 50 eurogąbek (nk.pl).
a) Nagrody zostały ufundowane przez twórców gry „Skalne Miasteczko”, czyli firmę Picadilla, za co im serdecznie dziękujemy.
b) Rozdanie następuję zwykle we wtorki, środy lub czwartki (raz na tydzień). Dodanie nagrody będzie potwierdzoną wiadomością prywatną na forum.
c) Warunkiem otrzymania nagrody jest przekazanie poprzez wiadomość prywatną do mnie:
- ID gracza, który znajduje się pod oknem gry - dotyczy portali Facebook/gry.pl.
- linku do własnego profilu na nk.pl i przyjęcie zaproszenia ode mnie.
d) Nagrodę ze wszystkich naszych akcji (Miasteczko Tygodnia/Podziękowanie za poradniki) i innych nieoficjalnych konkursów organizowanych na facebookowych grupach można otrzymać raz na miesiąc (pełny miesiąc kalendarzowy, a nie 4 tygodnie). Zadaniem uczestnika jest pamiętanie o tym, bo ekipa tego forum nie ma opcji na sprawdzenie tego. W sytuacji, gdy ktoś już otrzymał nagrodę w ciągu ostatniego miesiąca - kolejna nagroda przepada.
5. Kontakt - wiadomość prywatna do mnie.
[Obrazek: tmudUcH.png]
[Obrazek: a51aaTp.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości